Tříkrálová párty

Začátek:05.01.2017 (Čtvrtek) od 18:00 hodin
Kde:Tělocvičny 25. ZŠ

Na tříkrálovou párty zveme hráče v žákovském a dorosteneckém věku, ale hlavně jejich rodiče. Pro ty bude v malé tělocvičně připraven krátký informační servis a následně pak turnaj. Pro změnu tentokrát zkusíme, aby dospělí hráli spolu v malé tělocvičně. Mladí si budou moci zahrát mezi sebou čtyřhry a zůstat na trénink s našimi dospělými hráči a zahrát si s nimi (párové disciplíny) - kombinace s našimi dospěláky se týká samozřejmě především hráčů ze čtvrteční výběrové skupiny.

Časový rozpis Tříkrálové párty 5.1.2017 bude tedy následující:

Prosíme rodiče, aby si vzali sportovní oblečení, pokud nemají rakety, jsme schopni několik kousků zapůjčit. Plastové míčky na turnaj rodičů dodáme.

Zve vedení oddílu.

Vloženo 29.12.2016