15. dětské sportovní odpoledne

Začátek:05.06.2012 (Úterý) od 16:00 hodin
Kde: v areálu T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Už 15. dětské sportovní odpoledne se konalo v úterý 5. června od 16:00 hodin. Od rána bylo dosti nevlídné a chladné počasí, ale během brzkého odpoledne se postupně vylepšovalo a na závodění už bylo takřka ideální. Děti soutěžily v různých kategoriích podle věku ve víceboji. Mladší děti se vrhly do trojboje (sprint, hod míčkem a skok z místa), ty starší měřily své síly ve čtyřboji (sprint, hod medicinbalem, skok do dálky a přeskoky přes švihadlo v časovém limitu). Zdatnější a zapálení sportovci si mohli ještě vyzkoušet šplh a vytrvalost v minimaratonu.

Celkem se zúčastnilo této akce 133 aktivně sportujících účastníků. S menšími dětmi sportovali i rodiče a každý za vynaloženou snahu dostal při odevzdání kartičky se zaznamenanými výkony fidorku.

Vyhodnocení dětí v jednotlivých kategoriích se konalo o týden později a ti nejlepší dostali diplom, medaili a malou odměnu.

Všem dětem k jejich výkonům gratulujeme a všem organizátorům i jejich pomocníkům patří velký dík.

Vloženo 11.09.2012

05.06 20. Dětské sportovní odpoledne