Přiměstský tábor pro děti - "V pohybu i o prázdninách“"

Začátek:20.08.2012 (Pondělí)
Konec:24.08.2012 (Pátek)
Kde:areál TJ. Sokol Plzeň-Doubravka + výpravy do blízkeho okolí
Vstupné:Orientační cena: 1600,- Kč
Kontakt:banikovamartina@seznam.cz

Příměstského tábora se v srpnu (od 20.8. do 24.8.) zúčastnilo 16 dětí ve věku od pěti do jedenácti let. Prožili jsme společně nádherné letní dny plné sportovních a pohybových her, skupinových soutěží i klání jednotlivců, relaxačních popoledních kvízů a šifrovaček a výprav do blízkého okolí.

""      ""

Děti sportovaly, plnily různé úkoly v celotýdenní táborové hře a hledaly poklad po zdárném absolvování všech úkolů ve stopovače. Vypravili jsme se i na celodenní výlet do Mariánských Lázní, kde jsme viděli zpívající fontánu, ochutnaly lázeňské oplatky, vyjeli lanovkou ke Krakonoši a prohlédli si zmenšeniny známých českých staveb v miniaturparku. Nechybělo ani osvěžení v podobě zmrzliny.

""      ""

Stravování jsme měli zajištěno v restauraci Havránek a v areálu jsme, kromě kurtů a travnatého hřiště, využívali v horkých slunečných dnech i venkovní sprchy k osvěžení v průběhu sportování. Ve čtvrtek jsme po večerním programu přespali v tělocvičně a v pátek byl každý účastník oceněn za snahu i výkony během celého týdne.

Vloženo 17.03.2014

21.09 Sokol - spolu v pohybu