Tříkrálová badmintonová párty

Začátek:06.01.2015 (Úterý) od 18:00 hodin
Kde:tělocvičny 25.základní školy v Plzni, Chválenická 17

Program:

v  Badmintonové soutěže pro děti i dospělé

v  Aktuální informace ze života oddílu

v  Občerstvení

v  Burza sportovního vybavení a oblečení

Na párty zveme:

Ø  členy oddílu badmintonu Sokola Doubravka a jejich rodiče

Doporučujeme sportovní oblečení, vybavení v případě potřeby zapůjčíme.

Vážení rodiče,

Podle informací, které máme, se loňská oddílová předvánoční párty setkala s velmi příznivým hodnocením naprosté většiny účastníků. Rádi bychom ze setkávání s Vámi udělali tradici. Protože si ale uvědomujeme, jak hektický je pro některé z Vás závěr roku a jak obtížné je najít v předvánočním shonu čas, rozhodli jsme se přesunout naše setkání až do období po Novém Roce.

Zveme Vás tedy na Tříkrálovou párty, kterou pořádáme v prostorách 25.základní školy v Plzni, Chválenická 17 v úterý 6.ledna 2015 od 18 hodin.

Budeme rádi, pokud se dostavíte dříve, abyste měli dost času na to zapsat se do startovních listin turnaje, vybrat si z nabídky sportovních soutěží nebo se jen podívat na sportovní oblečení či vybavení, které si můžete následně zakoupit.  V průběhu akce Vás samozřejmě seznámíme s tím, jak jsme zvládli rok 2014, jaké úspěchy či zklamání našemu oddílu přinesl a co očekáváme od roku právě přicházejícího. Nechceme Vás zatěžovat  problémy, jde nám o přenos základních informací, ale i o to, abyste se pobavili, pokud možno si i trochu zasportovali a samozřejmě se i následně občerstvili. Věříme, že se dostavíte v hojném počtu a že Tříkrálová párty 2015 bude stejně úspěšná jako loňská předvánoční.

Těšíme se na Vás a věříme, že naši pozvánku přijmete!

Vedení oddílu badmintonu T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

Vloženo 13.12.2014