Podzimní Doubravecký brk - 1. kolo

Začátek:01.11.2015 (Neděle) od 12:00 hodin
Konec:01.11.2015 (Neděle) do 17:00
Kde:Sokolovna v Doubravce, Hřbitovní 24

Záměr: Snahou je naučit děti základním pravidlům badmintonu, umožnit jim získat první turnajové zkušenosti a pokusit se je motivovat pro další činnost.

Realizace:  soutěž je určena pro děti z přípravek, budou se hrát dvouhry na polovině kurtu, jeden set do 30 bodů.

Startovné: 40 Kč za hráče, míčky dodá pořadatel (oddíl badmintonu T. J. Sokol Plzeň- Doubravka).

Pro začátek byly vybrány dva termíny:

Turnaje začnou ve 12 hodin v sokolovně v Doubravce, Hřbitovní 24 (předpokl. trvání do 17 hodin). V první části programu se odehrají zápasy ve dvouhrách, ve druhé mohou děti hrát ve dvojicích se svými rodiči nebo staršími sourozenci.

V případě zájmu budou turnaje pokračovat po Novém roce a celkový vítěz dlouhodobě hrané soutěže bude odměněn.

Případné dotazy na tel.č. 602169692

Výsledky 1.kola