Malování a omezení provozu

vloženo 15.02.2019 | sokol

Předpokládaný harmonogram:

Z výše uvedeného plyne, že složky SV v pondělí, úterý a ve středu necvičí, nohejbalisté posunou svůj pondělní trénink na 9. hodinu, ostatním uživatelům bude vstup zrušen. Předpokládáme také, že středeční večerní trénink oddílu volejbalu už bude možný.

Čtvrteční vstupy do tělocvičny by neměly být nijak omezené. V případě vzniku nějakého nepředvídatelného problému a posunu prací se předem omlouváme, ale museli bychom pochopitelně upřednostnit provedení dohodnutých prací před sportovní činností našich členů i návštěvníků.

V pátek 1. března provede firma Parket centrum hloubkové čištění podlahy a její ošetření protiskluzovým nátěrem. Z rozsahu prací vyplývá, že všechna cvičení se v tento den v tělocvičně ruší.

Věříme, že naše členská základna i ostatní uživatelé pochopí nutnost provedení těchto prací. Omezení našich aktivit v čase jarních prázdnin se zdá být vhodnou příležitostí pro to, abychom tělocvičnu a jeviště nechali vymalovat. Činnosti v ostatních částech našeho zařízení (v malé tělocvičně, herně stolního tenisu a v posilovně) nebudou touto akcí nijak dotčeny.

Děkujeme!

Únor 2019