Výzva (evidenční list a placení příspěvku)

vloženo 07.04.2019 | sokol

Oddíl badmintonu má podle evidence členské základny k poslednímu dni uplynulého roku 139 členů. K dnešnímu dni (4.dubna) zaplatilo členské a alespoň část oddílových příspěvků pouhých 69 členů. Vzhledem k tomu, že aktivita členů v období po skončení hlavní hrací sezóny pravidelně velmi klesá, je třeba připomenout, že by měli zaplatit. Informace o výši členských a oddílových příspěvků byla zveřejněna na webových stránkách už 31.12.2018, nalézt ji lze ve starších událostech (r. 2018)

Ještě tragičtější je shromažďování evidenčních listů. K dnešnímu dni je odevzdalo pouhých 18 členů - v tomto směru jsme suverénně nejhorším oddílem naší T. J. Celkově se s touto povinností vyrovnalo skoro 60% členské základny tělocvičné jednoty. Informace o tom, proč vyplňujeme evidenční listy, byla zveřejněna na webu už 5.ledna (pod názvem Prosím, nepřehlédněte) a byl v ní také formulář evidenčního listu.

Příspěvky v r. 2019

Příspěvky sestávají z členských a oddílových. Členské 200 resp. 500 Kč (podle věku) Oddílové – výše podle toho, do jaké skupiny hráč patří.

Prakticky to znamená celkové roční platby ve výši:

U všech plateb je možné dělení na první a druhé pololetí (viz částky uvedené v závorce). Za celoroční platbu uskutečněnou do 31.1.2019 obdrží každý plátce 1 tubu míčků. Platbu příspěvků lze provést v hotovosti v kanceláři T. J. (získáte doklad o zaplacení použitelný pro zdravotní pojišťovnu) nebo přes účet. č.účtu T. J. je 0721725319/0800, KS 0308, VS 2.

Z oddílových prostředků bude uhrazena hráčská licence na rok 2019 těm hráčům ve věku do 23 let, kteří jsou na republikovém žebříčku ke 31.12.2018. Dospělí hráči a hráči, kteří na uvedeném celostátním žebříčku nejsou, si hráčskou licenci na r. 2019 zařizují a hradí sami. Hráčská licence a uhrazené členské příspěvky jsou podmínkou startu hráče na oficiálních turnajích pořádaných ČBaS a oblast.svazy.

Evidenční list můžete stáhnout ZDE!

Vloženo 07.04.2019

Žádné akce k zobrazení