Dětské sportovní odpoledne

22. Dětské sportovní odpoledne

Kdy: úterý 4.6.2019 od 16:00 hodin

Kde: areál TJ Sokol Doubravka

Letos již po dvaadvacáté připravuje TJ Sokol Doubravka pro všechny malé sportovce tradiční Dětské sportovní odpoledne. V úterý 4. června 2019 od 16 hodin se otevře celý sportovní areál ve Hřbitovní ulici všem dětem, nejen členům našich oddílů ale i dalším příznivcům. Vstup na akci je zdarma. Nejmladší děti se utkají v atletickém trojboji – krátký běh, skok z místa a hod míčkem. Školáci poměří síly ve čtyřboji zahrnujícím sprint, skok do dálky, hod medicinbalem a přeskok švihadla. Připraveny jsou i speciální disciplíny jako je šplh nebo minimaraton, kde si všichni na vlastní kůži ověří svoji vytrvalost.

Vyhodnocení výsledků celého atletického klání proběhne o týden později 11. června 2019 v 16:30 hodin v tělocvičně TJ Sokol Doubravka. Připraveny budou medaile, diplomy a drobné ceny.

Spolu se všemi pořadateli se na všechny sportovce, ať už jsou zkušenými závodníky nebo se běhat naučili teprve nedávno, moc těšíme.

Vloženo 08.05.2019

04.06 Dětské sportovní odpoledne