Areál

Sokolovna T. J. je jedním z center sportovního života Doubravky, 4. městského obvodu Plzně. Vlastní sportovní areál, který sestává z klasické sokolovny a venkovních sportovišť. Na nich lze na antukových hřištích provozovat volejbal, nohejbal a tenis, na nevelké travnaté ploše minifotbal a na nově vybudovaných beachových hřištích pak plážový volejbal, ale i fotbal, házenou, badminton a další. Areál je situován mezi Hřbitovní ul., ul. Na dlouhých a ulici U cvičiště ukázat na mapě), je výhodně položen v dosahu plzeňské městské dopravy a je hojně využíván jak vlastní členskou základnou T. J., tak veřejností (v areálu je restaurace, v části areálu jsou instalovány dětské prvky a jejich okolí využívá veřejnost k relaxaci).

>>> Rezervace sportovišt <<<

Představení objektů areálu

Kurty pro beach volejbal

Antukové kurty

3 antukové kurty pro:

• volejbal
  • nohejbal
Antukové kurty Antukové kurty Antukové kurty

Velká tělocvična

Tělocvična

Malá tělocvična

Malá tělocvična Malá tělocvična
Zájemci mohou své požadavky zasílat na e-mailovou adresu miladanovakova@centrum.cz, možné je samozřejmě i osobní jednání v kanceláři tělocvičné jednoty, Hřbitovní 24, I.patro (po předchozí domluvě na tel. č. 602169692).

Přísálí a jeviště

Přísálí Jeviště

Dětské hřiště

Skluzavka

Hřiště na petangue

Místnost pro stolní tenis

Restaurace U Havránka

Restaurace1 Restaurace2 Restaurace3

Rezervace výše uvedených objektů, kromě restaurace provadějte dle pokynů uvedených v kontaktech.

28.01 4. Doubravecký brk
11.02 Dětský karneval