Jak vypadá Tělocvičná jednota Sokol Plzeň-Doubravka dnes

Sokol dnes

Sokol dnes Činnost odboru sokolské všestrannosti je v posledních létech rozmanitá a pestrá - ostatně pro tak různorodou základnu, s jakou odbor pracuje, ani jiná být nemůže. V sedmnácti oddílech odboru má své místo jak pravidelné cvičení s různou náplní (aerobic, jóga, míčové hry, cvičení na nářadí, florbal, ...), tak i jednorázové akce pro vlastní členskou základnu i veřejnost. Připomeňme dětský karneval, po dva roky pořádaný v únoru, se kterým se do tělocvičny jakoby vrátila atmosféra někdejších pravidelně hojně navštěvovaných plesů. Připomeňme Přebory TJ v atletice a speciálních disciplinách, kde sice padají také občas nějaké ty rekordy, ale víc než o ně jde o snahu podnítit soutěživost, překonat pohodlnost a u dalších účastníků vzbudit zájem o zapojení do pravidelné činnosti. Připomeňme každoroční vánoční cvičení, při kterém nechybí stromeček a dárečky i silvestrovský pyžamový aerobic. Připomeňme soutěž v kreslení, jejíž výsledky můžete alespoň zčásti vidět v prostorách celé naší sokolovny. Připomeňme účast dětí na soutěžích sokolské všestrannosti, ať už jde o atletiku, plavání či gymnastiku. Připomeňme start našich zástupců v soutěži všestrannosti pro seniory i úspěšné vystoupení našich žen na přehlídce pódiových skladeb či na župní akademii. Připomeňme obdivuhodnou vytrvalost veteránského reprezentanta Luboše Kopeckého na sokolských soutěžích v gymnastickém víceboji a ve šplhu i trpělivost cvičitelů, kteří během celého roku pracují se svými svěřenci.

Informace o členské základně naleznete zde

05.06 20. Dětské sportovní odpoledne