Informace o T.J. Sokol Plzeň - Doubravka

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doubravka má téměř 800 členů v odboru sokolské všestrannosti a v pěti sportovních oddílech (badminton, volejbal, kulturistika, nohejbal, stolní tenis).

T. J. byla založena před více než 100 lety (1903), vlastní sokolovna byla postavena v r. 1935. Po celou dobu své existence zajišťovala a zajišťuje tělocvičná jednota cvičení a sportování pro zájemce nejrůznějšího věku: cvičit přicházejí už malinké děti s rodiči, předškoláčci, ale také osoby výrazně dříve narozené, které se většinou v dopoledních hodinách věnují cvičení podle svých možností (jóga, cvičení pro seniory). Potkáte tady muže a ženy středního věku, můžete si zacvičit v hodinách aerobiku nebo se věnovat pravidelným tréninkům ve výše uvedených sportech.

T. J. organizuje v průběhu roku řadu sportovních a sportovně-společenských akcí; jmenovat lze dětský karneval, dětské sportovní odpoledne, odpoledne s aerobikem, volejbalové či nohejbalové turnaje, turnaje v badmintonu atd. Různé skupiny zájemců o sportování si pronajímají části zařízení pro sportovní vyžití, firmy zde pořádají sportovní odpoledne pro své zaměstnance. K dizpozici jsou antukové a beachové kurty, kurt na petangue, i krásná travnatá plocha zakončená relaxační zónou s dětskými prvky.

T. J. Sokol Plzeň - Doubravka je největší tělocvičnou jednotou Sokolské župy Plzeňské České obce sokolské. Součástí ČOS je T. J. od r. 1994. Zveme Vás do našeho areálu, nabízíme Vám i Vašim dětem možnost pravidelného cvičení a sportování.

Informace o členské základně naleznete zde

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

23.04 Se zajíčkem za vajíčkem
28.04 Dubnový Doubravecký BRK

další akce

Činnost podporují

Nadace sportující mládeže

Město Plzeň

WPB Capital

Městský obvod Plzeň 4

Chválenda - Restaurace Slovany

Jiří Trampota - FITSPORT

Česká spořitelna, a.s.

Kooperativa pojišťovna a.s.

Lubricant s.r.o.

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Sportovní portál města Plzně

Lékárna na Slovanské

Plzeňský kraj


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2019 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec