Stolní tenis

Kdo jsme:

V současnosti tvoří oddíl stolního tenisu 5 mužů středního a vyššího středního věku se zkušenostmi z regionálních a krajských soutěží.

Kde hrajeme:

Jak bylo již výše naznačeno, v Sokole Doubravka není kromě tělocvičny vhodná místnost dostatečných rozměrů a výšky pro alespoň dva stoly, tak jak předepisuje soutěžní řád České asociace stolního tenisu. Tělocvična je ale přeplněná a to i o víkendech, takže je prakticky nemožné zde získat časový prostor pro trénink a soutěžní zápasy. Kromě toho je zde i problém složitého a pracného zastiňování oken proti dennímu světlu. Herna stolního tenisu v 1. patře, s jedním stolem, kde se naše činnost odehrává, je vhodná opravdu jen pro tréninkové účely. V jednotě se sice uvažuje o výstavbě druhé tělocvičny, která by mohla sloužit i jako herna, ale zatím je to spíše hudba budoucnosti. Nezbývá nám než doufat, že se brzy objeví nějaký bohatý sponzor dobrodinec, a věnuje nám alespoň část prostředků na to, abychom mohli tento problém začít řešit. Pomohlo by to Sokolu Doubravka i oddílu, který by mohl konečně na třetí pokus začít hrát soutěž a vychovávat mládež pro svoji budoucnost. Pomohlo by to i stolnímu tenisu v Plzni. V současnosti jsou v Plzni dva velké oddíly, dva menší a jeden skomírající. Nebýt toho, že Plzeňská sportovní unie doslova vybrakovala region Plzeň - jih o týmy Lhůty a Nezvěstic, neměl by městský přebor prakticky kdo hrát.

Více než rok se oddíl pokouší omladit svou členskou základnu otevřením přípravky pro žáky (pátek 16-17 hod ve velké tělocvičně). Prozatímní snaha nevedla k velkému přílivu nových členů. Další zájemce oddíl přijme kdykoliv.

Informace o historii oddílu naleznete v sekci historie

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

25.02 5. Doubravecký brk

další akce

Činnost podporují

Lubricant s.r.o.

WPB Capital

Kooperativa pojišťovna a.s.

Lékárna na Slovanské

Plzeňský kraj

Město Plzeň

Sportovní portál města Plzně

Chválenda - Restaurace Slovany

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Nadace sportující mládeže

Jiří Trampota - FITSPORT

Městský obvod Plzeň 4

Česká spořitelna, a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2018 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil a spravuje Tomáš Přinda