Oddíl volejbalu

Muži A - vítěz městského přeboru 2015/2016 (na fotce chybí M. Davídek, J. Hoblík a P. Vajdzionský)

Utkání Kaznějov - Doubravka A 0:3

V ročníku městského přeboru 2015/2016, kterého se zúčastnilo 13 družstev z Plzně a blízkého okolí, sehráli muži A Sokola Doubravky 18 utkání s bilancí 15 vítězství a 3 porážky. První místo v soutěži je odrazem kvalitního hráčského kádru a vyrovnanosti výkonů během celé soutěže.

Jestli Vás zajímá doubravecký volejbal, přijďte fandit při utkáních na kurty Sokola Doubravka nebo ještě lépe si přijďte sami zahrát. Volejbalové i beachvolejbalové kurty je možné pronajmout, přidat se také můžete k některé partě rekreačního volejbalu. A pokud hledáte možnost hrát volejbal mezi registrovanými hráči, můžete si domluvit účast na tréninku družstev mužů nebo žen.

Oddíl volejbalu má v současnosti 59 členů. Snažíme se udržovat někdejší tradici kvalitního volejbalu v Doubravce. Mužstva muži A, muži B a ženy hrají v městském přeboru:

Tabulky soutěží přeborů I. třídy Plzeň - město

Po letech, kdy pomalu odchází jedna z generací kdysi slavného oddílu volejbalu TJ Sokol Doubravka, se dala dohromady parta mladších hráčů. Současné družstvo mužů A je složeno převážně z bývalých odchovanců, kterým není pokračování tradice doubraveckého volejbalu lhostejné.

V sezóně 2013/2014 obsadilo družstvo A v městském přeboru 2. místo, v sezóně 2014/2015 skončilo na 3. místě.

Emanuel Baumruk, předseda oddílu volejbalu, 606 245 513

28.11 20. Lampionový průvod