Bodyform - balance

Skupinové foto V této hodině se střídá dynamické cvičení s pomalými, ale velice intenzivními bloky.

Je jednoduché, variabilní a vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Kombinací klasického bodyformingu s prvky pilates, power jogy, strečinku a balančních prvků docílíme šetrného a přirozeného posílení i protažení svalů celého těla.

Skadba hodiny je sestavována na základě poznatku fitness disciplín a zdravotního cvičení, jejichž cílem je zlepšovat schopnost správného zapojení hlubokých i povrchových svalů podílejících se na správném držení těla a správných pohybových stereotypech.

Pravidelné cvičení tohoto charakteru vám pomůže odstranit i potíže s bolestmi zad, napomáhá při zdravé redukci váhy a formování postavy.

Dalším pozitivním efektem je zpevnění a zároveň zeštíhlení svalů, uvolnení kloubů i páteře a v neposlední řadě zvýšení celkové pohyblivosti.

URČITĚ PRIJĎDTE VYZKOUŠET V PRAXI !!!!!!!!

Cvičení se mohou zúčastnit i nečlenky TJ za jednotlivé vstupné 50Kč/hod.

Teší se na Vás Jana a Lucie.

28.11 20. Lampionový průvod