Sportovní a míčové hry - žactvo

Skupinové foto NOVĚ Věk: 6 - 10 let

Rozšíření nabídky sportovních aktivit pro žactvo v tělocvičně nebo na novém hřišti.

Při tomto cvičení se děti více seznámí se základy jednotlivých sportů a míčových her.

Součástí cvičení jsou různé sportovní hry, základy atletiky, obratnostní a balanční cvičení. Doplňkově cvičíme i na trampolíně a zkoušíme některé další sportovní disciplíny.

Sportovní a míčové hry lze zvolit samostatně nebo jako doplněk ke cvičení sokolské všestrannosti (pondělí / čtvrtek). Děti mohou navštěvovat současně dva sportovní oddíly - platíte však pouze za jeden oddíl.

Oddíl otvíráme pro školní rok 2018/2019 NOVĚ v této věkové kategorii! Již nyní prosím rezervujte místo pro své dítě formou SMS na níže uvedeném telefonním čísle. Rádi Vám poskytneme i další informace.

• Pondělí 18 - 19 hod. (6 - 10 let)

• Cvičitelé:
    Milan Špiral (tel: 603 430 314)

ZAČÍNÁME V PONDĚLÍ 10.9.2018

Skupinové foto