Předškolní

Kategorie 4 až 6 r. /dívky a chlapci/

Rozběhání, rozcvičení, a pak již následují nejrůznější cvičení doplněná soutěžemi. Děti se naučí sžít s kolektivem, připavit se na závody i závodit, zvládnout první samostatné cvičení, to vše pochopitelně co nejvíce hravou formou. Předškoláci získají první "ostruhy", sebevědomí i potřebné zkušenosti. Naučí se respektovat určitý řád, zvládat jednoduchá cvičení s využitím nářadí i náčiní.

Pro školní rok 2017/2018 je již zcela naplněno! - Přednostně byly přijaty děti pokračující, přestupující z oddílu Rodiče a děti, případně sourozenci. Rezervace pro další školní rok přijímáme opět v červnu 2018 na telefonu 602 690 747.

Novým zájemcům nabízíme možnost využít od září 2017 pondělní nebo čtvrteční cvičení Žactvo (předškoláci + mladší žactvo). Přijďte se podívat a nezávazně vyzkoušet, předchozí rezervace není nutná. Více informací poskytnou cvičitelky.

Úterý od 17 do 18 hod

• Miroslava Štichová - tel. č. 602 690 747