Předškolní

Věk 3 - 6 let

Rozběhání, rozcvičení, a pak již následují nejrůznější cvičení doplněná soutěžemi. Děti se naučí sžít s kolektivem, závodit, připavit se na závody i závodit, zvládnout první samostatné cvičení, to vše pochopitelně co nejvíce hravou formou. Předškoláci získají první "ostruhy", sebevědomí i potřebné zkušenosti. Naučí se respektovat určitý řád, zvládat jednoduchá cvičení s využitím nářadí i náčiní.

Pro školní rok 2018/2019 je již úterní cvičení zcela naplněno! - Přednostně byly přijaty děti pokračující, přestupující z oddílu Rodiče a děti, případně sourozenci. Rezervace pro další školní rok přijímáme opět v červnu 2019 na telefonu 602 690 747.

Novým zájemcům nabízíme možnost využít od září 2017 pondělní nebo čtvrteční cvičení Žactvo (předškoláci + mladší žactvo). Přijďte se podívat a nezávazně vyzkoušet, předchozí rezervace není nutná. Více informací poskytnou cvičitelky.

• Pondělí 17 - 18 hod. (4 - 8 let)

• Cvičitelé:
    Martina Vurmová (tel: 603 511 417), Jitka Hlousová

• Úterý 17 - 18 hod. (3 - 6 let)

• Cvičitelé:
    Miroslava Štichová (tel: 602 690 747), Mirka Čejková, Milan Špiral