Sokolská všestrannost

O sokolské všestrannosti

Rozhodujete se, jak vyplnit volný čas svých dětí, popř. i svůj? Jste přesvědčeni o tom, že pravidelné cvičení a sportování v něm má mít své místo? Cítíte potřebu umožnit svým dětem pohybové aktivity, jde Vám spíše o všestrannost? Chcete začít s cílenou sportovní přípravou? Nevíte, kam své dítě přihlásit? Možná Vám trochu usnadníme výběr tím, že Vás seznámíme s činností jednotlivých oddílů našeho odboru sokolské všestrannosti a nabídneme Vám možnost zapojení Vašich dětí do jednotlivých sportovních aktivit..

Informace, kdy jednotlivé složky odboru sokolské všestannosti cvičí a kdo cvičení vede naleznete na následujících odkazech:

Skupinové foto Banner sokol doubravka

Rádi vás přivítáme v naší sokolovně.

Informace o členských příspěvcích (pdf).

30.09 Podzimní Doubravecký BR