Detail akce

kalendář17.11.2020

čas17:00 - 18:00

místo -

Každoročně jsme se v těchto dnech vydávali s lampionem nebo jiným světýlkem na společný průvod kolem naší sokolovny. Vždy to bylo moc milé setkání, kterému mrazivé počasí, tma i všudypřítomná světla dodávaly i trochu tajemna. Letos se nám stejné setkání uspořádat bohužel nepodaří. Celý areál je již několik týdnů opuštěný a sokolovna zůstává potmě. Na samém začátku nikdo nedokázal odhadnout, jak dlouhé bude muset být naše odloučení. Napadlo nás tedy připomenout si nějakým vhodným způsobem tuto pravidelnou podzimní akci, na kterou se řada dětí již dlouho dopředu těšila, a pomocí níž bychom poslali i trochu světla naší opuštěné sokolovně.

Pokud se k nám budete chtít přidat, najděte doma lampion nebo jiné podobné světýlko a v úterý 17. listopadu se mezi 17 - 18 hod. vypravte ven na rodinnou vycházku. Pokud bydlíte poblíž sokolovny, můžete ji se svým světýlkem celou obejít. Možná cestou zahlédnete i další světýlka svých kamarádů. Stále ale mějte na paměti, že doba zatím nepřeje vzájemnému setkávání. Máte-li to k sokolovně daleko, vypravte se třeba jen do okolí vašeho bydliště nebo podle vlastní fantazie rozsviťte zahradu - i tím svojí sokolovně pošlete milou vzpomínku.

Moc rádi pak budeme za krátkou informaci nebo obrázek, jak cesta se světýlkem pro naši sokolovnu nakonec dopadla. Věřte, že všichni vaši cvičitelé budou v tu chvíli naladěni spolu s vámi.