Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Sokol v pohybu 2019

Kategorie: sokolská všestrannost

Podrobnější informace k jednotlivým bodům programu:

  • Bezplatný vstup na cvičební a tréninkové hodiny: sami si můžete přijít zkusit některou z našich pravidelných pohybových aktivit (rozvrh najdete na www.sokoldoubravka.cz nebo přímo v areálu. Poznáte cvičitele a trenéry a následně se můžete rozhodnout pro tu aktivitu, která Vás v naší nabídce nejvíce osloví.
  • Zvýhodněný vstup na všechna sportoviště: během obou týdnů můžete ve všední dny (16.-20.9. a 23.-27.9. včetně) sportovat za 50% obvyklé ceny. Podmínkou je Vaše registrace a následná rezervace pristřednictvím on-line rezervačního systému (najdete na webových stránkách www.sokoldoubravka.cz). Kdybyste si snad nevěděli rady nebo byli přesvědčeni, že Váš zájem bude jen jednorázový, během těchto dvou týdnů budeme objednávky přijímat i telefonicky (602169692) – zcela výjimečná záležitost!!!
  • Víkendový (21.-22.9) a sváteční (28.9.) vstup na všechna sportoviště zdarma: registrujte se a vstupy si rezervujte přes on-line rezervační systém na našich webových stránkách. Vzhledem k naší povinnosti hradit z každé rezervace poplatek za provoz portálu Jdemenato.cz bude možné si tyto vstupy objednávat pouze elektronicky. Telefonické objednávky nebudeme na tyto dny přijímat.
  • Velký podzimní výlet v sobotu 21. září:  Program teprve připravujeme, jasný je ale fakt, že cílem všech tras, které připravíme a účastníkům doporučíme, bude rozhledna na vrchu Chlum. Provozovatel nám umožní vstup na rozhlednu za výrazně zvýhodněných podmínek (vstupenka 5 Kč), u stánku bude možno zakoupit suvenýry, které se k historii tohoto kdysi oblíbeného výletního místa vztahují a zájemci budou mít možnost zakončit výšlap občerstvením (opékání přinesených špekáčků možné, pivo, limo i cukrovinky jsou v nabídce provozovatele – Českého svazu turistů Bolevec). Možná připravíme nějaké hry pro děti, rozhodně ale neuspořádáme závody ve výběhu na vrchol rozhledny. Výhled z ní ale stojí za to a tak všem doporučujeme, aby zdolali oněch 121 schodů vedoucích na ochoz rozhledny a podívali se shora nejen na Doubravku …
  • Soutěže rodinných týmů v badmintonu a stolním tenisu chceme zorganizovat v neděli 22. září.  Pravidla soutěže teprve tvoříme a zvažujeme herní systém.  Jednoznačně ale půjde o kombinované minimálně dvougenerační týmy (dvojice nebo vícečlenné skupiny), ve kterých nesmí chybět nezletilý člen. Přednost dostane pravděpodobně hra týmů ve skupinách. Jestli se současně uskuteční soutěž v badmintonu v tělocvičně a ve stolním tenisu v přísálí, to se teprve uvidí. 
  • Celý program uzavře Noc doubravecké sokolovny v sobotu 28. září. Vlastně nepůjde jen o noc, protože na odpoledne připravíme loutkové představení, kdy herci Divadla V Boudě sehrají hru „No to dá rozum…“. Zkusíme děti oslovit také nějakými společensko-sportovními soutěžemi, do kterých se zapojí kromě nich i jejich doprovod (a nemusí to být jen rodiče). Večer pozveme dospělé na promítání filmu Dobrý život Sokola Bendy, který nám zapůjčí Česká obec sokolská. Podobně jako v minulých létech dáme k dispozici historické materiály, které se týkají činnosti naší tělocvičné jednoty od jejího založení až po současnost – kroniky, dobové fotografie a různé další materiály nám ukáží, jak moc se za více než sto let existence naší T. J. změnilo prostředí kolem nás. Večer trochu protáhneme do nočních hodin a program oživíme malým překvapením…

Jakékoli nápady, které by mohly obohatit připravený program, vítáme a budeme Vám za ně vděčni. Pokud je máte, zastavte se v kanceláři, nebo je předejte cvičitelce (cvičiteli) své skupiny. 

Podrobné informace k jednotlivým částem akce Sokol spolu v pohybu získáte od našich cvičitelů, budou zveřejněny na webových stránkách a na místech, které obvykle používáme k informaci naší členské základny (nástěnky uvnitř i vně budovy). 

 

Rezervujte si tedy druhou polovinu září ve svých programech na naši společnou sportovně – společenskou akci!  

 

Plakát ke stažení ZDE! 

Leták ke stažení ZDE! 

Podrobnější informace ke stažení ZDE!

Datum vložení: 12.11.2019 | Zobrazeno: 350x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Začíná sezóna na venkovních sportovištích

sokol | 2024-05-02

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18
Zobrazit další aktuality