Rodiče a děti - společné cvičení

Kategorie: sokolská všestrannost

SOBOTA 9. 11. 2019 od 11–12 hod.

Připravili jsme pro vás zcela nový formát cvičení. Je určený pro dvojice "dospělý – dítě". Může se jednat o rodiče či prarodiče, u dětí doporučujeme věk 3–6 let. Zatím jsme vždy nabízeli cvičení rodičů a těch nejmenších dětí, kteří by samostatně ještě cvičit ani nedokázaly. Tentokrát ale přicházíme s nabídkou cvičení pro rodiče s dětmi předškolního věku, kteří jednoduše chtějí cvičit spolu, bavit se a aktivně si užít společně strávený čas.

První takové cvičení se uskuteční už v sobotu 9. 11. 2019 od 11–12 hod. v tělocvičně T. J. Sokol Doubravka. Bude se zároveň jednat o testovací projekt a po jeho vyhodnocení se rozhodneme, zda podobný typ cvičení zařadíme do našeho pravidelného cvičebního plánu. Proto vám nabízíme účast na tomto cvičení zcela zdarma. První zájemci se již přihlásili, na další se těšíme. Pokud vás nabídka zaujala a máte chuť a čas přijít si se svými dětmi cvičení vyzkoušet, potvrďte prosím svůj zájem mailem (stačí napsat jméno své a jméno + věk dítěte). Nabídku neomezujeme pouze na členy Sokola. Budeme rádi, pokud přivedete i své přátele. Rozhoduje pouze pořadí přihlášených. Rezervaci vám samozřejmě potvrdím, případně budu informovat, že kapacita již byla naplněna.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Za tým cvičitelů T. J. Sokol Plzeň Doubravka se na společné cvičení těší

Miroslava Štichová