Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Aktuální situace - koronavirus

Kategorie: sokol

Hezký den vám všem.

Jak jste nejspíš již zaznamenali z rozhodnutí vlády jsou s platností od dnešního dne zrušeny veškeré sportovní a kulturní akce s účastí nad 100 lidí. Na náš nedělní karneval jsme se všichni moc těšili, nicméně vzhledem k okolnostem jsme nuceni jeho konání v neděli 15.3. zrušit. V předchozích letech se účast návštěvníků vždy pohybovala nad stanovenou hranicí. Bude-li to jen trochu možné, pokusíme se karneval uspořádat v jiném termínu nebo vám jej vynahradit jinou společenskou akcí.

 

Současně bychom vás chtěli informovat, že nemáme zatím žádný důvod rušit běžné tréninky a cvičení, která probíhají v menších skupinkách. Apeluji však na všechny cvičence a jejich rodiče, aby účast na cvičení zvážili  a v případě, že se v uplynulém týdnu vyskytovali v některé z rizikových oblastí nebo přišli do styku s nakaženými osobami, návštěvu cvičebních skupin odložili. Předpokládám, že stejně byste se zachovali i kdykoli předtím a nevystavovali své okolí případnému riziku jakékoli virové nákazy. 

Cvičitelé budou na hodinách v tomto duchu informovat své cvičence, kteří nebyli osloveni touto aktualitou. S případnými dotazy se na nás neváhejte obracet.

Děkuji za pochopení

Datum vložení: 10.03.2020 | Zobrazeno: 362x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18

Valná hromada T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

sokol | 2024-03-11
Zobrazit další aktuality