ZAVŘENO od 13.3.2020 DO ODVOLÁNÍ!

Vážení sportovci,

věřte nám, že tohle rozhodnutí Vlády ČR nás zasáhlo stejně těžce jako vás. Navíc jeho znění není úplně jednoznačné a tak se pokoušíme získat jeho výklad (samozřejmě nám
především jde o b.6, týkající se možností sportování v našem zařízení). Na základě rozhodnutí vlády jsme nuceni dočasně všechna sportoviště uzavřít. Prozatím počítejte se čtrnáctidenní absencí vašich sportovních aktivit. Věříme stejně jako vy, že nejde o dlouhodobý stav a že se nám podaří dosáhnout jeho změny. Budeme vás informovat na webových stránkách www.sokoldoubravka . Sledujte je a spolu s námi věřte v brzkou změnu.

Výbor T. J. Sokol Plzeň – Doubravka

Jistě pochopíte, že jedinou cestou, jak zajistit dodržení zákazu vstupu do naší sokolovny je výměna zámku. Nezkoušejte prosím své stávající klíče, bylo by to zbytečné. Díky.

----------------------------

Datum vložení: 13.03.2020 | Zobrazeno: 440x