Informace starosty T.J. Sokol-Plzeň Doubravka k současné situaci

Vážené sestry a bratři,
Vážení návštěvníci areálu T.J. Sokol Plzeň - Doubravka,

Na základě veškerých dostupných informací a také na základě doporučení ústředí České obce sokolské rozhodl starosta T.J. Sokol Plzeň - Doubravka o tom, že vzhledem k vyhlášení stavu nouze vládou České republiky a podmínkám a možnostem v areálu vnitřních sportovišť naší T.J. se:

1. s účinností od pátku 13.3. 2020 ruší veškeré cvičební hodny na vnitřních sportovištích T.J. (týká se i nájemců)
  2.  Valná hromada naší T.J. se nebude dne 25.3. 2020 konat a bude přesunuta na pozdější termín.
  3. starosta T.J. svolává mimořádnou schůzi členů výboru T.J. na středu 25.3. 2020, kde bude mimo jiné, projednána aktuální situace s nouzovým stavem vyhlášeným vládou ČR a přijata další opatření týkající se vnitřních sportovišť.

Minimálně do 25. 3. 2020 zůstávají vnitřní sportoviště T.J. uzavřena a to především s ohledem na zdraví všech sportovců v rámci T.J. i veřejnosti, která si vnitřní prostory pronajímá ke sportovním aktivitám.

Děkuji všem za pochopení tohoto postupu v současné velmi složité situaci, ale ochrana zdraví nás všech je na prvním místě.
Věřím, že 25.3. 2020 bude mít již výbor další nové informace, které umožní obnovit naší činnost v plném rozsahu.

Všem přeji hodně zdraví

Ing. Milan Karas, v.r.