Zahájení činnosti dětských oddílů sportovní všestrannosti květen–červen 2020

Kategorie: sokolská všestrannost

Vážení rodiče,
pokud nedojde ke zhoršení epidemiologické situace, rádi bychom již v průběhu května postupně zahájili cvičení většiny našich dětských sportovních oddílů. Jsme připraveni samozřejmě respektovat stávající podmínky provázející uvolňování vybraných opatření. Současně si uvědomujeme, že to, zda se rozhodnete přivést své dítě na skupinové cvičení nebo sami přijít na cvičení rodičů s dětmi, je plně na vašem rozhodnutí a posouzení zdravotní situace, ve které se aktuálně nachází vaše rodina.

Abychom se spolu se všemi cvičiteli dokázali na zahájení cvičení, zpočátku možná ve značně omezených podmínkách, připravit, potřebujeme znát váš postoj. Prosím tedy o potvrzení mailem, zda jste připraveni pokračovat ve vašich sokolských aktivitách. Po vyhodnocení aktuálního zájmu vám stejnou cestou sdělíme, zda bude činnost vašeho oddílu zahájena – s upřesněním kdy a za jakých podmínek. Prostřednictvím daného mailového kontaktu s vámi budeme moci zůstat ve spojení a předávat vám aktuální informace spojené s průběhem cvičení i v následujících týdnech.

Kontakt:
miroslava.stichova@seznam.cz
Nezapomeňte prosím uvést jméno dítěte a oddíl, který navštěvuje.

Děkujeme za spolupráci, pomůžete nám připravit cvičení vyhovující všem novým podmínkám.

Miroslava Štichová
náčelnice SV