Informace ohledně rozjezdu badmintonových skupin

Vážení rodiče,
S ohledem na možnost provozovat činnost i na vnitřních sportovištích bychom se rádi pokusili o návrat k badmintonovým aktivitám, které jsme byli nuceni kvůli koronavirové pandemii přerušit. Ne všechno se vrací v tuhle chvíli do stavu, na jaký jsme byli zvyklí, ale máme za to, že v rámci možností se musíme pokusit o jistý restart. Proto nabízíme (po dohodě našeho oddílu, Západočeského badmintonového svazu i dalších plzeňských badmintonových oddílů) od 11. května 2020 tyto tréninkové možnosti:

• Tréninky v úterý a ve čtvrtek odpoledne v tělocvičnách 25.ZŠ: děti ve věku mladší žactvo (do 12 let) 16 – 17.30, žactvo nad 12 let+dorost od 17.30 do 19 h;
  • Tréninky staršího dorostu a dospělých v úterý a čtvrtek v čase 19-21 h na 25.ZŠ

Ve všech uvedených skupinách půjde o pokročilejší badmintonisty.

Pro mladší a méně pokročilé badmintonisty nabízíme tréninky vždy ve středu od 15.30 do 18.30 hodin v tělocvičně doubravecké sokolovny, Hřbitovní 24. První tréninková jednotka bude pro opravdové začátečníky, druhá (od 17 hodin) pro mírně pokročilé mladší děti. Tělocvična 14. základní školy v Doubravce pro nás bohužel zůstane uzavřená a vrátíme se do ní až po prázdninách. Členům skupiny, která ji využívala, nabízíme možnost přijít si zahrát do doubravecké sokolovny vždy v pátek od 17.30 do 19 hodin.

Může se stát, že naše nabídka Vám nebude vyhovovat, může se stát, že ji nebudete chtít z různých důvodů přijmout a že badmintonový restart odložíte na pozdější dobu. V tom případě byste asi měli vědět, že na srpen připravujeme jak příměstský tábor (3.-7.8.), příměstské soustředění (10.- 14.8.), tak i soustředění mimoplzeňské (17.-21.8.). Termíny jsme ponechali tak, jak jsme je měli v plánu před vznikem pandemie. Na přihlášky je ještě čas.

Může se stát, že Vás naše nabídka osloví, ale nebudete si vědět rady, do které skupiny svého potomka poslat. Prosím, zavolejte – Vaše děti známe a můžeme Vám poradit a domluvit se na vhodné variantě. Pokud máte jasno a víte, napište nám prosím krátkou zprávu o tom, že Váš syn/dcera se tréninků v příslušné skupině bude v období květen – červen zúčastňovat. Totéž platí pro ty, kteří se vzhledem ke svému věku mohou rozhodnout sami. Rádi bychom znali zájem jak nezletilých badmintonistů a jejich rodičů, tak dospělých hráčů a hráček.

Jakékoli dotazy a problémy spojené s aktuální nabídkou tréninkových (byť omezených) možností jsme připraveni s Vámi řešit. Pište, volejte pokud to bude třeba. Nikoho do tréninků nenutíme, budeme ale rádi, když naši nabídku využijete. Upozorňujeme ještě, že bude nutné dodržovat stanovená hygienická pravidla (roušky, desinfekce rukou).

Milada Nováková,
odd.badmintonu Sokola Doubravka
e-mail: miladanovakova@centrum.cz

Tomáš Knopp
Západočeský badmintonový svaz
tel.777586357
e-mail: zpcbadminton@centrum.cz

Svůj zájem o účast na trénincích potvrďte prosím co možná nejdříve. Zprávu zašlete obratem na shora uvedené e-mailové adresy. Děkujeme, že nám tím pomůžete organizaci tréninků zvládnout.

Datum vložení: 06.05.2020 | Zobrazeno: 405x