Přerušení cvičení - dětské oddíly sokolské všestrannosti

Kategorie: sokolská všestrannost

Milí rodiče,
s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a současně platná vládní opatření budeme muset naše pravidelná setkávání na tři týdny přerušit (dva týdny 12. - 25.10. budou uzavřena všechna vnitřní sportoviště, následuje týden podzimních prázdnin 26. - 30.10.). Dalšímu vývoji se pak pochopitelně přizpůsobíme.

Počasí nám letos od začátku září výjimečně přálo, následující týdny už ovšem slibují odpolední teploty kolem 7-11°C. Věřím, že vás to neodradí od společných rodinných vycházek do přírody, pro hodinové cvičení na hřišti to ale ideální není.

Chápu, že na danou situaci můžete mít různé názory, osobně jsem ale přesvědčená, že podceňovat jakákoli rizika se zvlášť v této době nevyplatí. Já i všichni vaši cvičitelé se těšíme, že se s Vámi i Vašimi dětmi brzy v sokolovně opět potkáme.

Miroslava Štichová

T.J. Sokol Plzeň Doubravka