Hledáme spolupracovníky

Sokol Doubravka hledá

• Recepčního: práce představuje obsluhu sportovišť většinou o víkendech (otevření, umožnění vstupu objednaným uživatelům v návaznosti na rezervační systém, výběr vstupného, zapůjčení sportovních. pomůcek, dohled nad provozem na sportovištích, uzavření a zabezpečení sportovišť). Předpokladem je zodpovědný přístup, schopnost obsluhy on-line rezervačního systému a dodržování provozního řádu budovy.
  • Správce vekovních sportovišť: práce představuje pravidelný úklid venkovní části areálu, sekání trávy na okrajových částech, drobnou údržbu na antukových kurtech a kolem beachových kurtů. Předpokladem je alespoň minimální manuální zručnost a ochota přizpůsobit práce aktuálním potřebám areálu a jeho uživatelům (např. možnost provádět sekání v průběhu víkendu).

V obou případech nástup možný ihned, odměna formou dohody o provedení práce. Obě role je možné kombinovat.

V případě zájmu prosím kontaktujte jednatelku T. J. na tel. č. 602169692 nebo e-mailové adrese miladanovakova@centrum.cz.

Datum vložení: 19.04.2021 | Zobrazeno: 407x