Čtrnáctka se opět rozbíhá

Včera jsme absolvovali první trénink na 14. ZŠ. Po bezmála roční pauze způsobené jak covidem, tak především rekonstrukcí tělocvičny, jsme dostali šanci na návrat. Zúčastnila sedesítka dětí, z nichž naprostá většina přivedla své rodiče. Potěšilo nás to a věříme, že skupinu v budoucnu ještě rozšíříme. Nepřišlo totiž několik těch, kteří svůj zájem o úterní, popř. i čtvrteční tréninkové možnosti avizovali.

Takže ještě jednou:

• Tréninkové hodiny na 14. ZŠ (úterý od 18 do 20 hodin, čtvrtek od 18.30 do 20 hodin) jsou určené badmintonistům od 11 do 17 let (zhruba). Skupiny budou složeny ze začátečníků a mírně pokročilých hráčů, prostor dostanou i ti, kteří jsou sice už trochu badmintonově pokročilejší, ale na závodní formu si zatím ještě netroufají.
  • Přivést můžete i své kamarády – tělocvična je podstatně větší než v naší mateřské sokolovně v Doubravce; skupinu rozdělíme a určitě se všichni brzy dostanenou na podobnou herní úroveň.
  • Úterní tréninky povede Míra Steiner, čtvrteční Pavlína Radová. Oba mají dostatečné zkušenosti a náplň tréninků přizpůsobí aktuálním možnostem členů skupin.
  • Ti, kteří se pravidelně zúčastňují některé z přípravek (pondělí, středa, pátek na sokolovně) a nabídka tréninků na 14. ZŠ (úterý, čtvrtek) by je oslovila, mohou do konce roku 2021 tréninky různým způsobem kombinovat. Potřebujeme jen vědět, s kým a kdy máme počítat.
  • Účast na více trénincích není spojena s žádným navýšením už zaplacených příspěvků. Pro ty, kteří přišli nebo přijdou nově, platí povinnost uhradit členské příspěvky (200 Kč) a poplatek 30 Kč za zápis do evidence a vystavení průkazky. K tomu uhradí od- dílové příspěvky ve výši 100 Kč. Vše platí do konce roku 2021.
  • Podmínkou je pak ještě odevzdání evidenčního listu, který je přihláškou do T. J. a současně souhlasem se zpracováním osobních údajů. Formulář najdete na www.sokoldoubravka.cz , popř. obdržíte u trenérů.
  • Čas od 20 do 21 hodin je vyhrazen dospělým, v tuto chvíli jsou jimi využité čtyři badmintonové kurty.

Datum vložení: 04.11.2021 | Zobrazeno: 670x