Badmintonový turnaj 27.12.2021

jsme uspořádali v pondělí 27.prosince odpoledne. Přišlo pět chlapců a pět děvčat, což nám umožnilo sehrát v zarezervovaném čase zápasy ve skupinách systémem „každý s každým“ a následné zápasy o pořadí. Mezi kluky (a následně mezi všemi účastníky) byl nejlepší Damián Vychron, druhý Adam Sirotňák, třetí Honza Touš. Na čtvrtém místě skončil Vojta Brož, pátý byl Tobiáš Gregorič. Mezi děvčaty byla nejlepší Lucka Voldřichová, druhá Tereza Kuchtová, třetí Rozálie Košatová, čtvrtá Tereza Divišová a pátá Aneta Kočovská. Potěšil nás zájem rodičů i výkony jednotlivých účastníků, kteří se zlepšovali během turnaje a jejich výkonnost doslova rostla před očima. Inu – něco jiného je trénink a něco jiného turnaj (byť malý, zdánlivě bezvýznamný, v domácím prostředí…).

Tréninky všech dětských skupin začnou od 3. ledna v obvyklých – již zavedených – dnech a hodinách:

• Pondělí 15.30 až 17 hodin – sokolovna – základní přípravka
  • Úterý 18 až 20 hodin – 14. ZŠ – přípravka starších dětí
  • Středa 15.30 – 17 hodin – sokolovna – pokročilejší přípravka
  • Čtvrtek 18.30 až 20 hodin – 14. ZŠ – přípravka starších dětí
  • Pátek 17.30 až 19 – sokolovna – pokročilejší přípravka

Trenéři jednotlivých skupin se nemění, počítají i se změnami ve složení svých skupin a těší se na práci s těmi, kterým se badminton líbí a chtějí se ho naučit.

Datum vložení: 30.12.2021 | Zobrazeno: 473x