Zjišťování zájmu o letní sportovní aktivity oddílu badmintonu

• Příměstský tábor pro začátečníky a mladší děti z přípravek (1.-5. srpna 2022, sokolovna Doubravka), předpokládaná cena 2200 Kč

• Příměstské soustředění pro středně pokročilé a starší děti (15.-19. srpna, sokolovna Doubravka), předpokládaná cena 2500 Kč

Náplní příměstského tábora bude všeobecná pohybová průprava s využitím vnitřních i venkovních sportovišť sokolovny, základy badmintonu, nácvik jednotlivých úderů s využitím nahrávacího stroje, cvičné zápasy apod. Tábor je určen hlavně pro děti ze základní přípravky a pro mladší děti z ostatních přípravných skupin.

Náplň příměstského soustředění je obdobná, jen s větším podílem speciálních badmintonových cvičení. Soustředění je určeno pro starší děti z přípravných skupin (badmintonové skupiny provozované v sokolovně i na 14. ZŠ). U obou akcí je plánován půldenní výlet s drobnou relaxací.

V platbě za akce je zahrnuto stravování v rozsahu každodenního oběda (jednotné menu pro skupinu) v místní restauraci, dopolední i odpolední svačiny, badmintonové míčky a další vybavení, odměna trenérům, využití sportovišť a jejich vybavení a další drobné související výdaje.

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu miladanovakova@centrum.cz nebo předáním přihlášky trenérovi příslušné skupiny. Případné dotazy na 602169692.

Prosíme o přihlášky co možná nejdříve (do konce 1.Q 2022). Děkujeme !

Datum vložení: 26.02.2022 | Zobrazeno: 557x