Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Informace - Czech Sokol Cup

Kategorie: sokol

Vážení účastníci,

Především děkuji za váš zájem o start na 20. ročníku Czech Sokol Cupu. Slíbila jsem poslat vám předem informace o tom, kdo bude hrát, jak budeme hrát a jak asi turnaj proběhne. Za malé zpoždění se omlouvám – na některé přihlášky jsem musela čekat trochu déle. Nicméně v tuhle chvíli je vše pohromadě a tady jsou slíbené informace:

 1. Přehled přihlášených družstev:
  Žactvo: Sokol České Budějovice, Lendava, Sokol Plzeň – Doubravka, BA Plzeň, kombinovaný tým H-Ch (celkem přihlášeno 5 týmů)
  Dorost: BA Plzeň, Lendava, Sokol Dobruška, Ukrajina (celkem přihlášeny 4 týmy)
  Dospělí: Doubravka, Lendava 2 x, Radonice 3x, Chlumčany (celkem přihlášeno 7 týmů)
 2. Systém hry:
  V kategorii „žactvo“ sehrají družstva vzájemná utkání systémem každé družstvo s každým. Utkání se hraje na 5 zápasů (DCH,DD,ČCH,ČD,SČ), vše na dva vítězné sety do 21 bodů.
  V kategorii dorostu sehrají družstva vzájemná utkání systémem každé družstvo s každým, utkání se hraje na 4 zápasy (DCH,DD,ČCHH,SČ), v případě rovnosti bodů rozhoduje poměr setů, v případě shody rozhoduje poměr míčků. Vše na dva vítězné sety do 21 bodů.
  V kategorii dospělých budou družstva rozdělena do 2 skupin, ve kterých v základní části odehrají vzájemná utkání stejným způsobem jako dorost. Následně se družstva podle pořadí ve skupině utkají se soupeři z druhé skupiny (a1 x b2, b1 x a2) a družstva umístěná na dalších místech ve skupině sehrají také vzájemná utkání tak, aby bylo jasné konečné umístění.
 3. Časový harmonogram:
  Budova bude otevřena od 8 hodin – přijeďte a přijďte prosím včas, nepodceňujte rozehrání. Pro ty, kteří nejsou tak zkušení, připojuji adresu školy: Chválenická 17 (do tělocvičny se vchází z ulice U Školky), vchod je vyznačen. Prezence do 8.40 h.
  Slavnostní zahájení turnaje v 9 hodin, rozehrání turnaje družstev (žactvo dorost – velká tělocvična, dospělí – malá tělocvična) v 9,15. Předpokládané zakončení turnaje a předání cen v 18 hodin. Následuje společné občerstvení (malý raut s posezením) ve školní jídelně.
 4. Doplňující informace:
  Bufet bude otevřen od 10 h po celou dobu turnaje, nabídne sortiment obvyklý na turnajích.
  Míčky na hru dodá pořadatel, na rozehrání si vezměte své vlastní (starší).
  S vaší účastí na závěrečném předání cen a společném posezení počítám, zůstaňte prosím na turnaji až do konce.
  Pokud budete ubytováni v ubytovně na plaveckém bazénu (nám Generála Píky, vchod z Úslavské ulice), prosím, kontaktujte p. Evu Hanykovou na tel.č. 737316925 před tím, než na ubytovnu dorazíte. Ví o vás a ochotně přijde, ale potřebuje znát předpokládaný čas vašeho příjezdu předem. Nic na místě neplaťte, v průběhu turnaje vás budu informovat, jak budou platby probíhat.
  Na turnaji nebudou rozhodčí – vždycky jsme sázeli na fair play a ti, co na kurtech obsluhují ukazatele skóre nenesou odpovědnost za rozhodnutí o tom, zda je míček „in“ nebo „out“. To vědí nejlépe sami hráči. V případě nejasností je samozřejmě nejlepší výměnu zopakovat.
  V případě, že by se turnaj odehrál rychleji, než počítáme, jsme připraveni doplnit (pouze u mládeže) doplňující zkrácený turnaj jednotlivců v disciplíně, kterou hráči hlasováním vyberou. Máme to připravené a jen čekáme, jak se věci vyvinou. Systém bychom upravili tak, aby si účastníci zahráli,  protože o to nám jde především. 

Za pořadatele

Milada Nováková s podporou Tomáše Knoppa

Datum vložení: 04.05.2022 | Zobrazeno: 281x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18

Valná hromada T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

sokol | 2024-03-11
Zobrazit další aktuality