Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Dětské sportovní odpoledne - pozvánka

Kategorie: sokolská všestrannost

Dovolte, abychom vás pozvali na největší událost našeho sokolského roku - Dětské sportovní odpoledne, které se uskuteční v úterý 7. června od 16.30 hod. S dětmi bychom rádi jejich svátek oslavili skutečným sportovním sedmibojem završeným dětským mini maratonem (dobrovolný). Všechny disciplíny budou uzpůsobeny jak pro ty nejmenší děti, tak i starší zkušené školáky. Na každého bude samozřejmě už za samotnou účast čekat malá odměna. Akce se koná ve venkovním areálu.

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční o týden později - v úterý 14. června v 16.30 hod. na stejném místě. Následovat bude program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni - děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.

V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.

S pozdravem

Miroslava Štichová
a všichni cvičitelé dětských oddílů

Datum vložení: 02.06.2022 | Zobrazeno: 349x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Začíná sezóna na venkovních sportovištích

sokol | 2024-05-02

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18
Zobrazit další aktuality