Provoz areálu o prázdninách

Červenec 2022:

Do začátku července bude dokončena generální oprava podlahy v tělocvičně. Provoz v ní už bude možný (viz níže), podmínkou ale je používání sálové obuvi se světlou podrážkou, která nezanechává na povrchu podlahy stopy. Moc prosíme všechny uživatele, aby tuto podmínku respektovali.

• Venkovní sportoviště a herna stolního tenisu budou od 1. do 31. 7. ve všední dny otevřena denně od 15.30 do 20.30 hodin
  • Tělocvična bude ve všední dny otevřena ve stejném čase (platí od pondělí 4. července včetně)
  • V sobotu budou všechna sportoviště v období 1.-31. 7. uzavřená
  • Nedělní provoz na všech sportovištích bude v průběhu července možný v čase 11 až 20.30 hodin

Veškeré rezervace se i nadále provádějí prostřednictvím on-line rezervačního systému, který naleznete na našich webových stránkách pod záložkou „rezervace“. Případný zájem o malou tělocvičnu řešte kontaktováním jednatelky na tel. č. 602169692. Stejným způsobem řešte i případné požadavky na větší akce, které byste chtěli pořádat během léta v sobotu (např. rodinné nebo firemní turnaje).

Předběžná informace o srpnovém provozu:

V průběhu druhého, třetího a čtvrtého srpnového týdne budou v areálu probíhat příměstské tábory sokolské všestrannosti a badmintonu. Tyto akce omezí provoz především v tělocvičně – provoz na venkovních sportovištích a v herně stolního tenisu bude odpovídat červencovému rozsahu. Sledujte prosím naše webové stránky – pokud se něco změní, najdete informace právě tady.

Datum vložení: 28.06.2022 | Zobrazeno: 269x