Přehled tréninkových možností pro mládež od září 2022

Předesílám několik základních záměrů a pravidel, které bychom rádi (samozřejmě s pomocí dětí a rodičů) dodrželi. Až se budete chtít v textu orientovat, vycházejte z toho, kam děti chodily doposud (na který trénink, jaký den a na jaké místo).

V našich záměrech a plánech jde především o následující:

• do základní přípravky v pondělí chceme nabrat nové děti (nábor máme 29.8. v 15.30 h)
  • děti z pondělní přípravky (sokolovna) by se měly přesunout do středeční (tamtéž) ke středečnímu tréninku by děti měly ještě jeden další (ideálně pátek v sokolovně -1. skupina, podle časových možností ale třeba i úterý či čtvrtek na 14.ZŠ – viz níže)
  • mladší děti ze středeční přípravky by v ní měly zůstat a ke středečnímu tréninku přidat ještě trénink páteční (první skupina – viz níže); pokud by to někomu z časových důvodů nevyhovovalo, je možné zařazení do úterního či čtvrtečního tréninku
  • starší děti ze středeční skupiny se musí přemístit do úterních a čtvrtečních tréninků na 14. ZŠ
  • děti ze skupin provozovaných v úterý a čtvrtek na 14. ZŠ mohou beze změny pokračovat, uvítáme docházku dvakrát týdně
  • děti z páteční skupiny by měly více využívat tréninkové možnosti na 14. ZŠ (úterý a čtvrtek) a pokud jim pátek vyhovuje, měly by přejít do skupiny označené jako druhá (viz níže)

Přehled tréninků pro mládež (den, čas, místo, trenér, bližší specifikace skupiny)

Den Čas Místo Trenér Specifikace skupiny
Po 15.30 - 17 Sokolovna Kaliková, Beoni Základní přípravka – úplně nové děti z nového náboru vč. starších nových
Út 18 - 20 14. ZŠ Steiner, Nováková Stávající úterní skupina plus starší děti ze středeční, popř.páteční skupiny
St 15.30 - 17 Sokolovna Knopp, Šenfeldová Děti z pondělní přípravky plus mladší děti ze středeční skupiny
Čt 18.30 - 20 14 ZŠ Radová, Beránková Stávající čtvrteční ev.úterní skupina, starší děti ze středeční ev.páteční skupiny
17.30 - 19 Sokolovna 1. skupina Žambůrek Mladší děti ze středeční skupiny (2.trénink), Pokročilejší děti z pondělní přípravky
19 - 20.30 Sokolovna 2. skupina Žambůrek Starší děti ze stávající páteční skupiny, děti z úterní ev.čtvrteční skupin (2.trénink)

U tréninků na 14. ZŠ je třeba vzít v úvahu, že skupiny zde (vzhledem k extrémní tepelné zátěži během letních měsíců) mohou trénovat jen do konce dubna, možná max. do poloviny května. Pak se musíme přesunout buď na sokolovnu (ve stejných dnech) a soustředit se na venkovní aktivity, nebo změníme tréninkový den (místo úterka a čtvrtka můžeme mít k dispozici středu po 17.h na sokolovně - květen,
červen). Rozhodnutí o volbě varianty záleží na možnostech dětí, které budou do tréninkových skupin na 14. ZŠ chodit a asi je předčasné je teď řešit. Chceme na ně však upozornit, protože letošní závěrečné tréninky v průběhu června byly doslova utrpením a opakovat to nechceme. Hodně jsme si slibovali od rekonstrukce tělocvičny a slibované zateplení, ale bohužel...

Dovolujeme si požádat děti a rodiče, aby další aktivity byly přizpůsobeny předloženému návrhu (to pochopitelně v případě, že o badminton máte i nadále zájem). Pokud jste něčemu z předloženého nerozuměli, zavolejte prosím (602169692) nebo napište (miladanovakova@centrum.cz). Díky moc!

Za oddíl badmintonu Milada Nováková

Datum vložení: 25.08.2022 | Zobrazeno: 538x