Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Konec hlavní sezóny na venkovních sportovištích

Kategorie: sokol

Vážení sportovci,

nedělí 18. září končí hlavní sezóna na venkovních sportovištích naší T. J.

Neznamená to ale zatím, že by venkovní aktivity pro letošek úplně skončily- dokud nám to počasí dovolí a Váš zájem bude trvat, sportoviště budou otevřená. Je ale třeba, abyste si vstupy na ně v dalším období rezervovali samostatně. Pokud máte zájem, využijte k tomu on-line rezervační systém na webových stránkách www.sokoldoubravka.cz. Dovolím si Vás jen upozornit, že rezervovaný vstup můžete bez problémů zrušit 24 hodin předem, v případě pozdějšího zrušení rezervace (přes obsluhu) účtujeme stornopoplatek ve výši 50% ceny za objednaný vstup.

Věříme, že letošní sezóna umožnila Vaší skupině sportování v očekávaném rozsahu a kvalitě. Je mou povinností se omluvit za určitá omezení pohybu po areálu spojená s přístavbou naší sokolovny. Ta bude hotová do konce tohoto kalendářního roku, takže v příští sezoně už Vás nic omezovat nebude. V příštím týdnu rozešlu faktury s doplatky za vstupy během hlavní sezóny. Prosím o jejich úhradu do 30.9.2022.

Ještě bych Vás ráda upozornila na možnost využít v průběhu státního svátku 28. září (středa) všechna naše sportoviště zcela zdarma. Protože jde o výjimku, je výjimečný i způsob objednávání - pouze telefonicky na 602 169 692. Nenechte se odradit pohledem do rezervačního systému - v tuto chvíli vypadá, že sportoviště jsou zcela uzavřena. V souladu s Vašimi telefonickými rezervacemi budu do systému postupně zaznamenávat objednávky. Budeme rádi, když ve sváteční den zavítáte na naše sportoviště - samozřejmě to nemusí být jen za účelem provozování sportu, kvůli kterému jste přicházeli během období květen až září. Můžete využít i tělocvičnu nebo hernu stolního tenisu. Znovu opakuji, že vstup na všechna sportoviště naší T. J. je  ve svátek 28. září v čase 9 - 20 hodin zcela zdarma !

Za vaši přízeň Vám jménem T. J. Sokol Plzeň - Doubravka děkuji a těším se na další spolupráci.

S pozdravem
Milada Nováková
jednatelka T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

Datum vložení: 14.09.2022 | Zobrazeno: 211x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Začíná sezóna na venkovních sportovištích

sokol | 2024-05-02

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18
Zobrazit další aktuality