Konec hlavní sezóny na venkovních sportovištích

Vážení sportovci,

nedělí 18. září končí hlavní sezóna na venkovních sportovištích naší T. J.

Neznamená to ale zatím, že by venkovní aktivity pro letošek úplně skončily- dokud nám to počasí dovolí a Váš zájem bude trvat, sportoviště budou otevřená. Je ale třeba, abyste si vstupy na ně v dalším období rezervovali samostatně. Pokud máte zájem, využijte k tomu on-line rezervační systém na webových stránkách www.sokoldoubravka.cz. Dovolím si Vás jen upozornit, že rezervovaný vstup můžete bez problémů zrušit 24 hodin předem, v případě pozdějšího zrušení rezervace (přes obsluhu) účtujeme stornopoplatek ve výši 50% ceny za objednaný vstup.

Věříme, že letošní sezóna umožnila Vaší skupině sportování v očekávaném rozsahu a kvalitě. Je mou povinností se omluvit za určitá omezení pohybu po areálu spojená s přístavbou naší sokolovny. Ta bude hotová do konce tohoto kalendářního roku, takže v příští sezoně už Vás nic omezovat nebude. V příštím týdnu rozešlu faktury s doplatky za vstupy během hlavní sezóny. Prosím o jejich úhradu do 30.9.2022.

Ještě bych Vás ráda upozornila na možnost využít v průběhu státního svátku 28. září (středa) všechna naše sportoviště zcela zdarma. Protože jde o výjimku, je výjimečný i způsob objednávání - pouze telefonicky na 602 169 692. Nenechte se odradit pohledem do rezervačního systému - v tuto chvíli vypadá, že sportoviště jsou zcela uzavřena. V souladu s Vašimi telefonickými rezervacemi budu do systému postupně zaznamenávat objednávky. Budeme rádi, když ve sváteční den zavítáte na naše sportoviště - samozřejmě to nemusí být jen za účelem provozování sportu, kvůli kterému jste přicházeli během období květen až září. Můžete využít i tělocvičnu nebo hernu stolního tenisu. Znovu opakuji, že vstup na všechna sportoviště naší T. J. je  ve svátek 28. září v čase 9 - 20 hodin zcela zdarma !

Za vaši přízeň Vám jménem T. J. Sokol Plzeň - Doubravka děkuji a těším se na další spolupráci.

Milada Nováková
jednatelka T. J. Sokol Plzeň - Doubravka