Pozvánka na adventní výlet

Kategorie: sokolská všestrannost

Dovolte, abychom vás a vaše děti pozvali i letos na adventní výlet, který se uskuteční v neděli 11. prosince 2022. Pokud máte chuť strávit jeden ze svátečních adventních dní výletem do přírody se svými nejbližšími, užít si cestou trochu zábavy s netradičním vánočním kvízem a na jeho konci nám pomoci ozdobit vánoční stromek, vyrazte spolu s námi.

Cesta povede od naší sokolovny a bude v celé své délce značená fáborky. Nemusíte se obávat vydat se na ni třeba i s kočárky. S sebou si přibalte pouze tužku a papír. Hodit se bude určitě i termoska s horkým čajem. Start si prosím načasujte tak, abyste mezi 9.30 - 10.00 hod. mohli vycházet od sokolovny, zde se dozvíte první instrukce. Nepůjde o hromadnou výpravu, každá rodinka nebo skupinka přátel může jít svým tempem.

Pokud si s sebou nachystáte i ozdoby na vánoční stromek, dejte prosím přednost přírodním materiálům a drobnostem, které neuškodí lesu ani jeho obyvatelům.

Přejeme Vám klidný advent a těšíme se na společné setkání
Vaši cvičitelé

Datum vložení: 22.11.2022 | Zobrazeno: 246x