SBÍRKA PRO RODINU ZASAŽENOU VÁŽNOU ŽIVOTNÍ SITUACÍ

Milí členové a přátelé našeho Sokola,

"chodit do Sokola" neznamená jen závodit a vyhrávat, ale také naučit se žít ve společnosti druhých lidí, být tolerantní a sdílet spolu radosti a někdy bohužel i prohry.

Před několika měsíci zasáhla rodinu dvou našich dětských členů smutná událost, která jim obrátila život naruby. Jejich otec po nehodě na kole utrpěl vážné zranění a ochrnul. Ze dne na den se ocitli v těžké situaci - té zdravotní i finanční. Hypotéka, dvě děti a domek, který bohužel není připraven jako bezbariérový. Celá rodina Marešových se statečně snaží bojovat, ale žalostně se jim nedostává peněz nejen na samotný provoz, ale především na nutné změny, které by všem usnadnily život.

Cvičitelé, kteří se s rodinou znají osobně, se do sbírky již zapojili. Pokud se i vy rozhodnete rodinně jakoukoli částkou situaci usnadnit, na odkazu níže najdete celý příběh a odkaz na probíhající sbírku:

Děkujeme.

Datum vložení: 21.04.2023 | Zobrazeno: 202x