Úprava provozní doby na sportovištích T. J. Sokol Plzeň – Doubravka v období červen až srpen 2023

• Vždy v sobotu budou v uvedeném období sportoviště uzavřená (důvodem je výrazný pokles zájmu o sobotní pronájmy)
  • První dvě červnové soboty (resp. jejich části) budou výjimkou kvůli již objednaným vstupům, které samozřejmě chceme umožnit. Objednat tedy lze i další volná sportoviště.
  • Další výjimkou budou ty soboty, ve kterých se uskuteční na některém ze sportovišť půldenní nebo celodenní akce (např. beachvolejbalový turnaj). V takovém případě budou v provozu i ostatní sportoviště, které lze objednat standardním způsobem přes on-line rezervační systém
  • Půl nebo celodenní akce lze dohodnout na tel. č. 602169692 nebo e-mailové adrese miladanovakova@centrum.cz
  • Provoz všech sportovišť bude ve všedních dnech (pondělí až pátek) a v neděli v uvedeném období prodloužen do 21 hodin
  • V prvním červencovém týdnu budeme mít sportoviště otevřená v pondělí 3.7., v úterý 4.7. a v neděli 9.7. V ostatních dnech (tedy ve středu, čtvrtek, pátek a v sobotu) budou sportoviště uzavřena, dlouhodobé pronájmy na vnitřních i venkovních sportištích ale po dohodě umožníme.

Vážení uživatelé, věříme, že pochopíte důvody, které nás k úpravě provozní doby vedou.
Dovolujeme si ještě zmínit, že ceny za pronájmy našich sportovišť patří dlouhodobě k nejnižším v Plzni. Využijte je – těšíme se na Vás.

Datum vložení: 26.05.2023 | Zobrazeno: 157x