Dětské sportovní odpoledne

Kategorie: sokolská všestrannost

Největší událost našeho sokolského roku je tady – DĚTSKÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE
se uskuteční v úterý 6. června 2023 od 16.30 hod. S dětmi bychom rádi jejich svátek oslavili skutečným sportovním vícebojem završeným naším již tradičním mini maratonem (dobrovolný). Všechny disciplíny budou uzpůsobeny jak pro ty nejmenší děti, tak i starší zkušené školáky. Akce se koná ve venkovním areálu.

VYHODNOCENÍ DĚTSKÉHO SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční o týden později – v úterý 13. června 2023 v 16.30 hod. na stejném místě. Zhruba od 17 hod. bude následovat program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni – děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.
POZOR: Letos na vás čeká velké sportovní překvapení! Zábavu si užijí i ti, kteří třeba nezvládli dorazit předchozí týden na dětské sportovní odpoledne.

V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.

Těšíme se na vás.

Vaši cvičitelé