Informace ohledně možnosti pátečního hraní

Před časem jsme Vás informovali o tom, že páteční tréninky skončily kvůli ukončení činnosti trenéra, který je vedl a absenci jakéhokoli náhradníka. Rodičům jsme slíbili, že se to budeme snažit nějak řešit a dětem jsme se o tom také zmínili. Některé se už ptaly, jestli se ty pátky už dořešily - vypadalo to, že by mohl být zájem. Na písemný dotaz reagovalo i několik sportovně založených rodičů.

Od začátku listopadu do konce roku zkusíme malý experiment: pro náš badmintonový oddíl máme zabukovaný v pátek čas od 17.30 do 19 hodin. Do oné rezervované tréninkové hodiny by si mohli přijít zahrát zájemci z řad rodičů se svými dětmi.

Podmínky budou následující:

• badmintonový oddíl uhradí T. J. využití objednaných hodin
  • děti nebudou platit nic
  • dospělí přispějí částkou 50 Kč za jednotlivý vstup

Časem bychom vytvořili (pravděpodobně s pomocí aplikace WhatsApp) skupinu, abyste věděli, kolik lidí přijde. Pokud nemáte vlastní badmintonové rakety, můžeme Vám je půjčit, míčky samozřejmě též. Máme za to, že by nebylo třeba, abyste chodili úplně pravidelně, množství zájemců, kteří teoreticky přicházejí v úvahu, by měl umožnit, abyste se během půldruhé hodiny prostřídali a zahráli si. Pro děti by to mohla být vcelku dobrá motivace.

Přijďte to zkusit !!!

Začínáme v pátek 3.listopadu v 17.30h.
Předem děkujeme za Váš zájem a Vaše zapojení!

Datum vložení: 28.10.2023 | Zobrazeno: 239x