Setkání se uskuteční v přísálí sokolovny na Doubravce, Hřbitovní 24, v pátek 21.června od 17 hodin. Příchozí poprosíme o zápis do prezenční listiny, která bude v předsálí (dostanete se do něj po vstupu do sokolovny buď vchodem ze Hřbitovní ulice nebo přes kurty – určitě si to pamatujete, ale cestu pro jistotu olemujeme badmintonovými míčky).

Bude fajn, když do prezenčních listin zapíšete chybějící údaje, popř. doplníte krátkou informaci o tom, co v současnosti děláte. Každý účastník dostane lístek na nápoj podle vlastního výběru (v nabídce ale bude drobné omezení – buď nealko nápoj nebo malé, ev. velké pivo).

Zahájíme v momentě, kdy usoudíme, že většina účastníků už dorazila. Krátké přivítání musíme zvládnout v prostorách přísálí, pak už je na nás, kde si budeme chtít popovídat s ostatními účastníky. K dispozici budeme mít kromě již zmíněného přísálí také místnost cvičitelského sboru (důvěrně jí říkáme „Myšárna“) a jeviště. Velkou tělocvičnu mohou využít ti, kteří by si snad chtěli zavzpomínat na svůj badmintonový um a přinesli si s sebou potřebné vybavení (hlavně to osobní, tedy sportovní oblečení a obuv – rakety a míčky dodáme, protože dobrý hráč hraje se vším…). Ostatní, kteří budou vstupovat do tělocvičny, poprosíme o přezutí, resp. použití návleků (máme poměrně novou a nemalými náklady pořízenou podlahu. Možná se budete chtít podívat do nové tělocvičny nad přísálím, možná vás bude zajímat, jak vypadá naše klubovna v 1.patře budovy, kde třeba najdete i své někdejší turnajové trofeje. V přísálí budou k dispozici kroniky oddílu a soubory starých fotografií z dob, které pamatuje jen část pozvaných.

Spojnicí všech vzpomínek, ať živých nebo vložených do dokumentů je badminton, který jste měli a doposud pravděpodobně máte rádi (jinak byste asi nepřišli). Ne každý ale rád vzpomíná a pravděpodobně i proto ne každý pozvaný přijde. Možná však tady potkáte lidi, se kterými jste sportovali a pak je léta neviděli – třeba je ani nepoznáte. Až to rozklíčujete, určitě si popovídáte – a nejen o minulosti. Věříme, že to bude příjemné setkání.

Pokud bude počasí přát, je nám k dispozici i venkovní areál, kde můžete posedět. Když se budete chtít občerstvit, ochotně vás obslouží personál naší restaurace ( Havránek je pojem a své pověsti jistě nezůstane nic dlužen). Malé občerstvení, které připravíme v prostorách přísálí, jistě nebude stačit na uspokojení všech přítomných, takže vše další bude na vás. V případě pěkného počasí můžete také posedět u ohně a opéct si přinesené suroviny.

Shrnuto a podtrženo:

• Přijďte pokud možno včas, klidně i nějakých pár desítek minut předem
  • Zapište se v předsálí, doplňte chybějící údaje, vezměte si lístek na občerstvení
  • Pokud budete chtít sportovat, vybavte se na to vhodným oblečením a obutím
  • Vstup do tělocvičny je podmíněn přezutím – počítejte s tím

Všechno ostatní vyplyne ze situace. Nechtěli jsme potvrzení o vaší účasti a tak se může stát, že budeme překvapeni (fakt netušíme, kolik se nás sejde).

S dobrou náladou to ale zcela jistě zvládneme !!!

Tak tedy – v pátek 21.června na sokolce na viděnou
Za oddíl badmintonu Sokola Doubravka
Milada Nováková a Jakub Krejsa (současný předseda)

Datum vložení: 05.06.2024 | Zobrazeno: 375x