Vážení účastníci pátečního setkání k šedesátinám badmintonového oddílu Sokola Doubravka,

chtěla bych vám všem poděkovat za to, že jste přišli a že jste přispěli k přátelské atmosféře setkání. Určitě ne všichni, kteří chtěli přijít, přijít mohli – některým v tom zabránil aktuální zdravotní stav, jiným do programu vstoupila jiná nečekaná událost. Věřím, že ti, kteří přišli, nelitovali času, který s ostatními v doubravecké sokolovně strávili.

Mám za to, že průběh akce i její atmosféru skvěle  dokumentují i snímky, pořízené během večera Lenkou Johánkovou (které tímto velice děkuji). Podívejte se na ně a pokud chcete, objednejte si vybrané snímky tak, jak nabídka uvádí.

Ještě jednou vám moc děkuju za společný příjemně strávený večer.
Vaše Milada

--------------------------------------------------------------------------------------------

Tady je příslušný odkaz na náhledové fotografie:

Heslo: Sokol60

Datum vložení: 25.06.2024 | Zobrazeno: 313x