Propozice badmintonových turnajů – Doubravecký BRK a Doubravecká šedesátka

Propozice dětského badmintonové turnaje – Doubravecký BRK

Termín konání: sobota 28. září 2024 od 14 hodin
Místo konání: sokolovna Hřbitovní 24, Plzeň – Doubravka
Účastníci: hráči ve věku žactvo, dorost bez hráčských licencí, popř. hráči s licencemi a malými herními zkušenostmi
Systém hry: podle počtu účastníků, preference skupinového s násl. KO
Disciplíny: dvouhra, v případě času a zájmu čtyřhra
Startovné: 50 Kč za účastníka
Míčky: pořadatel dodá plastové i péřové míčky podle přání hráčů

Každý z účastníků obdrží drobný dárek. Nejlepší hráči v jednotlivých skupinách obdrží věcnou odměnu. Pro všechny účastníky bude připraveno malé občerstvení.

Propozice badm. turnaje pro dospělé – Doubravecká šedesátka

Termín konání: sobota 28. září 2024 od 18 hodin
Místo konání: sokolovna Hřbitovní 24, Plzeň – Doubravka
Disciplína: čtyřhra
Účastníci: dvojice (minimálně s jedním dospělým hráčem), bez ohledu na věk a na výkonnost, vítáni jsou rekreanti i starší hráči bez licence
Míčky: pořadatel dodá plastové míčky, péřové si zajistí účastníci sami
Startovné: 60 Kč za dvojici
Systém hry: předem přihlášené dvojice se nalosují do startovní listiny (pod tímto číslem startují během celého turnaje), do startovní listiny se následně zařadí dodatečně příchozí dvojice a dvojice s opakovaným startem. Dvojice hrají na jeden set do 21 bodů (bez nastavení) s tím, že vítězná dvojice zůstává na kurtě (s počtem bodů 0) a nově příchozí dvojice přebírá body dvojice, která kurt opustila. Dvojice může startovat opakovaně (stejné složení), zařazuje se na konec startovní listiny.

Snahou je dosáhnout počtu šedesáti sehraných setů (oddíl badmintonu Sokola Doubravka letos oslavil šedesátiny), k dispozici je neomezený čas využití tělocvičny. Pro každého účastníka bude připraven malý dárek.
Od 21 hodin bude podáváno malé občerstvení v pevném i tekutém skupenství.

Na oba turnaje se přihlašujte předem na e-mailovou adresu miladanovakova@centrum.cz do středy 25. září 2024. Pokud byste se pro účast rozhodli pro účast na poslední chvíli, přijďte – nejde o žádný bodovaný turnaj, ale spíše o společenskou událost pro ty, kteří mají rádi badminton, Sokol Doubravka a budou si chtít jak zahrát, tak chvíli posedět a popovídat si. Čas běží…

Za pořadatele
Milada Nováková
miladanovakova@centrum.cz