Doubravecký šplhoun - informace

Kategorie: sokolská všestrannost

V týdnu 23. – 30. září 2024 proběhne další ročník #BeActive Sokol spolu v pohybu

Jedná se o tradiční týden akcí v sokolských jednotách, které veřejnosti ve všech částech republiky představují celou šíři sportovních, pohybových, kulturních i společenských aktivit Sokola. Letošní ročník je navíc věnován první zlaté olympijské medaili, kterou před sto lety vyhrál ve šplhu Bedřich Šupčík.

Rádi bychom malé i velké pozvali na další ročník již tradiční soutěže ve šplhu na tyči.

KDY: v sobotu 28. září 2024
KDE: tělocvična T.J. SOKOL Plzeň – Doubravka, Hřbitovní ul. sraz závodníků v 9.00 hod., předchozí registrace není nutná
KATEGORIE: mladší děti (narozené do roku 2016) šplhají do 3 m, ostatní do 4,5 m
Nepřehlédněte – počítáme i s kategorií dospělých sportovců!

Kromě klasické soutěže ve šplhu pro vás budou nachystány také doprovodné disciplíny lanového víceboje, jako je šplh na laně, přeskoky švihadla a další. Zvána je široká veřejnost, nejen členové našeho Sokola. K převlečení vám poslouží šatny. Nebudou hlídané, upřednostněte proto raději šatny č. 3 a 4 s uzamykatelnými skříňkami. Nezapomeňte – vstup do tělocvičny je možný pouze v čisté obuvi se světlou podrážkou. Doprovod závodníků se může pohybovat ve vyhrazeném prostoru v tělocvičně nebo na pódiu (k dispozici budou návleky).

Datum vložení: 18.09.2024 | Zobrazeno: 72x

Beachvolejbalová skupina – prodloužený nábor 26. září 2024

sokol | 2024-09-18

Velký podzimní výlet pro celou rodinu