Náš areál

T. J. je jedním z center sportovního života Doubravky, 4. městského obvodu Plzně. Vlastní sportovní areál, který sestává z klasické sokolovny a venkovních sportovišť. Na nich lze na antukových hřištích provozovat volejbal, nohejbal a tenis, na nevelké travnaté ploše minifotbal a na nově vybudovaných beachových hřištích pak plážový volejbal, ale i fotbal, házenou, badminton a další. Areál je situován mezi Hřbitovní ul., ul. Na dlouhých a ulici U cvičiště (ukázat na mapě), je výhodně položen v dosahu plzeňské městské dopravy a je hojně využíván jak vlastní členskou základnou T. J., tak veřejností (v areálu je restaurace, v části areálu jsou instalovány dětské prvky a jejich okolí využívá veřejnost k relaxaci).

Představení objekty areálu